ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΑΓΙΟΝ ΟΡΟΣ
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ
ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ
|
ΑΦΙΞΗ
ΔΑΦΝΗ
|
ΕΙΔΟΣ
ΠΛΟΙΟΥ
|
|
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ
ΔΑΦΝΗ
|
ΑΦΙΞΗ
ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ
|
ΕΙΔΟΣ
ΠΛΟΙΟΥ
|
08:45 | 09:25 |
ΤΑΧΥΠΛΟΟ |
09:35 |
10:15 |
ΤΑΧΥΠΛΟΟ |
|
09:45 |
11:45 |
ΦΕΡΡΥ |
12:00 |
12:50 |
ΤΑΧΥΠΛΟΟ | |
10:40 |
11:30 |
ΤΑΧΥΠΛΟΟ |
12:10 |
14:10 |
ΦΕΡΡΥ |
|
ΕΝΔΙΑΜΕΣΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ: ΓΙΟΒΑΝΤΣΑ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΜΟΝΙΤΟΥ-ΔΟΧΕΙΑΡΙΟΥ-ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ-ΔΑΦΝΗ |
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ
ΙΕΡΙΣΣΟ
|
ΑΦΙΞΗ
ΜΕΓΙΣΤΗ ΛΑΥΡΑ
|
ΕΙΔΟΣ
ΠΛΟΙΟΥ
|
|
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ
ΜΕΓΙΣΤΗ ΛΑΥΡΑ
|
ΑΦΙΞΗ
ΙΕΡΙΣΣΟ
|
ΕΙΔΟΣ
ΠΛΟΙΟΥ
|
08:35 | 10:30 |
ΤΑΧΥΠΛΟΟ |
10:40 |
13:00 |
ΤΑΧΥΠΛΟΟ | |
ΕΝΔΙΑΜΕΣΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ: ΧΙΛΙΑΝΔΑΡΙΟΥ-ΕΣΦΙΓΜΕΝΟΥ-ΒΑΤΟΠΑΙΔΙΟΥ-ΠΑΝΤΟΚΡΑΤΟΡΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΝΙΚΗΤΑ-ΙΒΗΡΩΝ- ΦΙΛΟΘΕΟΥ-ΚΑΡ ΑΚΑΛΟΥ-ΜΟΡΦΩΝΟΥ-ΜΕΓΙΣΤΗ ΛΑΥΡΑ |
Δρομολόγια ΦΕΡΡΥ "ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ"
Ουρανούπολη προς Καυσοκαλύβια
Δευτέρα - Παρασκευή : 06:30
Σαββάτο: 07:00
Κυριακή: 10:30
|
Δρομολόγια ΤΑΧΥΠΛΟΟΥ "ΜΙΚΡΑ ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ"
Ουρανούπολη προς Ιερά Μονή Μεγίστης Λαύρας
Δευτέρα - Σαββάτο : 08:00 & 11:45
Κυριακή: 08:30 & 11:00
|